ABSOLWENCI

Absolwenci Państwowej Szkoły Muzycznej I St. w Zambrowie


 

Rok Szkolny 2015/2016

  1. Baczewska Wiktoria – gitara
  2. Bądzio Paulina – akordeon
  3. Biała Gabriela – fortepian
  4. Brzoska Adrian – akordeon
  5. Brzoska Liliana – skrzypce
  6. Chajęcka Wiktoria – fortepian
  7. Czajkowski Adam – akordeon
  8. Jarnicka Martyna – skrzypce
  9. Jasionek Adrianna – skrzypce
  10. Kalupa Weronika – saksofon
  11. Krajewska Aleksandra – perkusja
  12. Kujawa Michalina – fortepian
  13. Lutostański Eryk – gitara
  14. Łaska Natalia – gitara
  15. Michalec Adrianna – skrzypce
  16. Olszewski Adrian – akordeon
  17. Pietranik Kamila – fortepian
  18. Skawska Karolina – saksofon
  19. Sutkowski Jakub – akordeon
  20. Tyszko Julia – flet
  21. Wojciechowska Natalia – skrzypce

Rok szkolny 2014/2015

  1. Chojnowski Krzysztof – akordeon
  2. Dąbkowska Magdalena – fortepian
  3. Dmochowska Maja – klarnet
  4. Gierałtowski Mateusz – fortepian
  5. Godlewski Marek – saksofon
  6. Gontarska Anna – fortepian
  7. Gontarska Nela – fortepian
  8. Kropiewnicki Seweryn – fortepian
  9. Lutostańska Wiktoria – fortepian
  10. Milewska Natalia – flet
  11. Ołdakowski Konrad – akordeon
  12. Piórkowska Amelia – skrzypce
  13. Przerwa Michał – klarnet
  14. Tyszka Paulina – gitara

Rok szkolny 2013/2014

  1. Choiński Damian – akordeon
  2. Czajkowska Małgorzata – skrzypce
  3. Dębek Julia – skrzypce
  4. Długoborska Wiktoria – skrzypce
  5. Godlewska Maria – fortepian
  6. Godlewski Piotr – gitara
  7. Gosk Dominik – trąbka
  8. Majchrzak Gabriela – fortepian
  9. Malinowska Magdalena – skrzypce
  10. Mioduszewski Michał – saksofon
  11. Powichrowska Zofia – fortepian
  12. Sadowska Kinga – fortepian
  13. Siemiatycka Katarzyna – gitara
  14. Witkowska Marta – klarnet
  15. Wojciechowska Patrycja – gitara
  16. Zach Weronika – fortepian
  17. Ziemak Wiktoria – akordeon

Rok szkolny 2012/2013

Cykl sześcioletni
1. Chrostowska Aleksandra – gitara
2. Kowalczyk Paulina – skrzypce
3. Murawska Klaudia – skrzypce
4. Nowowiejska Natalia – fortepian
5. Rykaczewska Katarzyna – fortepian
6. Witkowska Aleksandra – fortepian
7. Woroszylak Bartosz – fortepian

Cykl czteroletni
1. Gontarska Maja – fortepian
2. Kowalczyk Katarzyna – klarnet
3. Milewski Łukasz – saksofon
4. Milewski Michał – fortepian
5. Szeligowska Katarzyna – flet
6. Węgrowska Katarzyna – skrzypce
7. Wiaksa Krzysztof – gitara


 

Rok szkolny 2011/2012

Cykl sześcioletni
1. Choiński Maciej – akordeon
2. Jankowska Weronika – fortepian
3. Sasinowska Oliwia – skrzypce
4. Śledziewski Kamil – fortepian
5. Zalewska Aleksandra – skrzypce

Cykl czteroletni
1. Berbachowska Oliwia – fortepian
2. Czajkowski Piotr – klarnet
3. Godlewska Magdalena – akordeon
4. Grodzka Ewelina – skrzypce
5. Kulesza Karolina – flet
6. Łapińska Magdalena – gitara
7. Milewski Łukasz – trąbka
8. Olszewska Natalia – akordeon
9. Rutkowska Michalina – klarnet
10. Witkowski Grzegorz – trąbka
11. Zalewski Piotr – akordeon


 

Rok szkolny 2010/2011

Cykl sześcioletni
1. Cygan Jacek – fortepian
2. Dunikowska Marta – fortepian
3. Kruszewski Daniel – akordeon
4. Kulesza Aleksandra – skrzypce
5. Małachowicz Arkadiusz – akordeon
6. Pietranik Aleksandra – fortepian
7. Piłkowska Emilia – fortepian
8. Skonieczny Wiktor – akordeon
9. Strenkowski Paweł – skrzypce

Cykl czteroletni
1. Bogucki Arkadiusz – akordeon
2. Krasowska Natalia – flet
3. Krassowska Anna – gitara
4. Orzołek Michał – akordeon
5. Szeligowski Tomasz – akordeon
6. Świerżewska Maria – saksofon
7. Zalewska Klaudia – saksofon
8. Zaręba Beata – flet


 

Rok szkolny 2009/2010

Cykl sześcioletni
1. Bagińska Katarzyna – fortepian
2. Grodzka Weronika – skrzypce
3. Jankowski Wiktor – akordeon
4. Konert Rafał – fortepian
5. Nowowiejska Magdalena – fortepian
6. Rakowska Emilia – fortepian
7. Rashid Suzan – fortepian
8. Stańczyk Michał – fortepian
9. Szmist Małgorzata – skrzypce
10. Talarska Paulina – skrzypce
11. Werpachowska Natalia – skrzypce
12. Wiśniewska Natalia – fortepian

Cykl czteroletni
1. Choińska Magdalena – saksofon
2. Kośnik Marlena – gitara
3. Pęska Marta – klarnet
4. Żelaźnicki Damian – gitara


 

Rok szkolny 2008/2009

Cykl sześcioletni
1. Baczewska Paulina – skrzypce
2. Brzozowska Nela – fortepian
3. Buczkowska Katarzyna – fortepian
4. Łażewska Paulina – fortepian
5. Prykiel Grzegorz – akordeon
6. Przerwa Paulina – fortepian
7. Rykaczewska Emilia – fortepian
8. Rykaczewska Kinga – fortepian
9. Rykaczewski Damian – fortepian
10. Szcześniak Paweł – fortepian
11. Zalewska Ewelina – skrzypce

Cykl czteroletni
1. Sadowy Adrian – saksofon
2. Wojciechowski Andrzej – akordeon


 

Rok szkolny 2007/2008

Cykl sześcioletni
1. Gontarski Piotr – skrzypce
2. Grabowska Natalia – skrzypce
3. Jastrzębski Mateusz – akordeon
4. Mioduszewski Bartosz – akordeon
5. Mioduszewski Rafał – akordeon
6. Pisiński Robert – skrzypce
7. Rafalak Aleksandra – gitara
8. Roszkowski Dominik – fortepian
9. Skawski Jacek – skrzypce
10. Skibińska Małgorzata – fortepian
11. Werpachowska Dominika – fortepian
12. Wnęk Maria – skrzypce
13. Zaremba Paulina – flet

Cykl czteroletni
1. Godlewska Paulina – klarnet
2. Jankowska Dominika – gitara
3. Jastrząb Marzena – saksofon
4. Konopko Julia – klarnet
5. Majewski Eryk – gitara
6. Nowowiejski Rafał – akordeon
7. Orłowska Marta – gitara
8. Polakowska Małgorzata – fortepian
9. Polakowski Jakub – gitara


 

Rok szkolny 2006/2007

Cykl sześcioletni
1. Bagińska Anna – fortepian
2. Kowalewska Katarzyna – skrzypce
3. Łubnicki Dawid – akordeon
4. Michalski Przemysław – akordeon
5. Rykaczewska Beata – fortepian
6. Saniewska Joanna – skrzypce
7. Szyszło Adriana – fortepian

Cykl czteroletni
1. Baczewska Katarzyna – flet
2. Grodzka Karolina – gitara
3. Jastrząb Anna – gitara
4. Kulesza Adam – akordeon
5. Kulesza Martyna Magdalena – klarnet
6. Witkowski Przemysław – saksofon


 

Rok szkolny 2005/2006

1. Bartnicki Maciej – klarnet
2. Bączyk Marcin – akordeon
3. Bogusz Wojciech – fortepian
4. Choińska Ewa – akordeon
5. Czarnowski Eryk – gitara
6. Faszcza Michał – saksofon
7. Konopka Magdalena Katarzyna – klarnet
8. Kulesza Maciej – fortepian
9. Mioduszewska Agnieszka – saksofon
10. Szymkowiak Katarzyna Justyna- skrzypce
11. Wacławski Maciej – akordeon
12. Wojeński Mateusz Piotr – fortepian
13. Zalewski Paweł – saksofon


 

Rok szkolny 2004/2005

1. Chojnowski Zbigniew – akordeon
2. Gontarski Rafał – akordeon
3. Gwardiak Sebastian – flet
4. Jastrzębski Tomasz – fortepian
5. Koczara Paulina – gitara
6. Konieczny Jakub – gitara
7. Ołdakowska Paulina – fortepian
8. Ostrowska Magdalena – flet
9. Pac Zuzanna – fortepian
10. Prykiel Emilia Magdalena – skrzypce
11. Sienkiewicz Katarzyna – klarnet
12. Skibińska Maja – fortepian
13. Wiśniewska Dominika – skrzypce
14. Żukowska Brygida – skrzypce


 

Rok szkolny 2003/2004

1. Bagiński Cezary – klarnet
2. Bogusz Joanna – skrzypce
3. Chojnowska Aleksandra – fortepian
4. Gąsiewski Karol Kazimierz – klarnet
5. Gocłowski Artur – klarnet
6. Jasionowski Paweł – fortepian
7. Marczyk Małgorzata – fortepian
8. Modzelewska Agata – saksofon
9. Orłowska Justyna – gitara
10. Orłowska Marta – flet
11. Rudnicka Małgorzata – fortepian
12. Rusiecka Jowita – fortepian
13. Rutkowska Maria – flet
14. Sokołowski Marcin – klarnet
15. Szcześniak Aleksandra – fortepian
15. Żochowski Jan – fortepian


 

Rok szkolny 2002/2003

1. Dąbkowska Joanna – fortepian
2. Dąbkowska Marta – fortepian
3. Fiedorczuk Justyna – fortepian
4. Gołaszewska Małgorzata – fortepian
5. Gorczyca Krzysztof – akordeon
6. Gosiewska Katarzyna – flet
7. Gronostajska Paulina – gitara
8. Jurska Natalia – flet
9. Knapkiewicz Małgorzata – fortepian
10. Kowalewska Barbara – gitara
11. Krajewska Paula – gitara
12. Krystowska Beata – gitara
13. Kulesza Marlena – klarnet
14. Lipska Katarzyna – gitara
15. Lubiejewska Joanna – skrzypce
16. Marczyk Emilia – fortepian
17. Mrozowska Maria – skrzypce
18. Paprocka Joanna – fortepian
19. Pęska Anna – fortepian
20. Pęski Damian – fortepian
21. Sokołowski Łukasz – saksofon
22. Syga Katarzyna – fortepian
23. Szyszło Klaudia – gitara
24. Śledziewski Grzegorz – saksofon
25. Śledziewski Jacek – gitara


 

Rok szkolny 2001/2002

1. Cieplińska Ewelina – fortepian
2. Dąbkowski Tomasz – akordeon
3. Dąbrowski Mateusz – fortepian
4. Garczyńska Marzena – skrzypce
5. Górski Grzegorz – akordeon
6. Grosfeld Przemysław – fortepian
7. Jadczuk Julita – klarnet
8. Konopka Anna – skrzypce
9. Krajewski Kamil – saksofon
10. Kulesza Iga Aleksandra – fortepian
11. Kulesza Justyna – flet
12. Leśniewska Katarzyna – gitara
13. Maleszewska Karolina – fortepian
14. Mioduszewska Aleksandra – skrzypce
15. Mioduszewski Dariusz – akordeon
16. Ogrodnik Magdalena – skrzypce
17. Sasinowski Emil – akordeon
18. Syczewska Klaudia – fortepian
19. Syczewska Paula – fortepian
20. Witkowski Cezary – klarnet
21. Zaremba Agnieszka – klarnet
22. Zawadzka Elżbieta – fortepian


 

Rok szkolny 2000/2001

1. Bąkowska Paulina – fortepian
2. Bogusz Dominika – fortepian
3. Garczyńska Monika – fortepian
4. Kaźmierczak Łukasz – skrzypce
5. Ostas Klaudia – skrzypce


 

Rok szkolny 1999/2000

1. Buczyńska Danuta – fortepian
2. Jadczuk Monika – skrzypce
3. Kamińska Anna Marzena – klarnet
4. Konopka Marcin – akordeon
5. Majewski Łukasz – saksofon
6. Pakieła Agata Paulina – skrzypce
7. Perkowska Milena – flet
8. Piszczatowski Lech – fortepian
9. Prykiel Joanna – fortepian
10. Selerowski Adam – klarnet
11. Skibiński Marek – klarnet
12. Szcześniak Jakub Szymon – skrzypce
13. Wiśniewski Kacper – skrzypce
14. Wiśniewski Karol – skrzypce


 

Rok szkolny 1998/99

1. Bukowski Krzysztof – saksofon
2. Ciepliński Karol – saksofon
3. Cygan Piotr – saksofon
4. Dąbrowski Sławomir – saksofon
5. Garczyński Marcin – klarnet
6. Gołębiewska Anna – fortepian
7. Gołębiewski Paweł – fortepian
8. Konopka Rafał – fortepian
9. Krystowski Adam – akordeon
10. Kulesza Robert – fortepian
11. Kuropatwa Mariusz – saksofon
12. Miryn Kamila – fortepian
13. Ostas Joanna – flet
14. Pińciurek Łukasz – klarnet
15. Płońska Aleksandra – skrzypce
16. Sasinowska Anna – fortepian
17. Sobieski Łukasz – akordeon
18. Żochowska Agnieszka – fortepian


 

Rok szkolny 1997/98

1. Bogucki Sylwester – gitara
2. Gołaszewski Andrzej – fortepian
3. Ołdakowska Magdalena – fortepian
4. Popławska Urszula – flet
5. Rębiś Magdalena – gitara
6. Skorowska Anna – flet
7. Trocha Krzysztof – klarnet
8. Zalewska Katarzyna – fortepian


 

Rok szkolny 1996/97

1. Boćkowski Maciej – saksofon
2. Czajkowski Bogusław – klarnet
3. Dłużniewski Karol – fortepian
4. Kobielska Małgorzata – flet
5. Ogórkowska Agnieszka – fortepian
6. Ogrodnik Artur – skrzypce
7. Radziejewski Bartosz – gitara
8. Saniewska Milena – fortepian
9. Siermantowska Małgorzata – skrzypce
10. Szajner Joanna – gitara


 

Rok szkolny 1995/96

1. Barański Jakub – skrzypce
2. Bogucki Grzegorz – fortepian
3. Bogucki Sławomir – saksofon
4. Burawski Piotr – gitara
5. Chrostowska Milena – fortepian
6. Czajkowska Ewa – fortepian
7. Dawidziuk Tomasz – klarnet
8. Dąbrowski Mariusz – akordeon
9. Dmochowski Krzysztof – fortepian
10. Gorczyca Iwona – akordeon
11. Jankowska Katarzyna – fortepian
12. Katarzyńska Ewa – fortepian
13. Kil Tomasz – saksofon
14. Kobielski Patryk – akordeon
15. Kołakowski Wojciech – akordeon
16. Kossakowska Karolina – fortepian
17. Kowalewska Karolina – fortepian
18. Lasocki Paweł – akordeon
19. Leśniewski Maciej – fortepian
20. Miryn Agata – fortepian
21. Mrozowski Michał – klarnet
22. Płońska Katarzyna – flet
23. Saniewski Łukasz – fortepian
24. Sierzputowska Emilia – fortepian
25. Stawinoga Damian – akordeon
26. Szczepaniuk Marta – gitara
27. Szczotarska Agnieszka – flet
28. Szymański Marcin – klarnet
29. Wyszołomirski Marek – akordeon
30. Zalewska Anna – fortepian
31. Żochowska Katarzyna – fortepian
32. Żochowski Michał – akordeon


 

Rok szkolny 1994/95

1. Bielicka Magdalena – fortepian
2. Brysacz Paweł – saksofon
3. Lipińska Monika – skrzypce
4. Matusiak Magdalena – fortepian
5. Piszczatowska Justyna – fortepian
6. Popławski Arkadiusz – klarnet
7. Sierzputowski Grzegorz – akordeon
8. Sokołowski Michał – gitara
9. Trocha Bartosz Stanisław – fortepian
10. Wnorowska Anna – fortepian


 

Rok szkolny 1993/94

1. Dąbrowski Grzegorz – akordeon
2. Godlewska Elżbieta – gitara
3. Groszfeld Tomasz – klarnet
4. Grzymała Mariusz – gitara
5. Klimaszewska Agnieszka – skrzypce
6. Matusiak Anna – akordeon
7. Płońska Ewa – skrzypce
8. Podbielska Elżbieta – akordeon
9. Pruszkowska Marta – fortepian
10. Sakowicz Artur – akordeon
11. Siermantowska Marta – akordeon
12. Więcko Barbara – gitara
13. Woleńska Katarzyna – gitara
14. Zawistowski Robert – akordeon
15. Żochowska Marta – klarnet


 

Rok szkolny 1992/93

1. Bogucki Sławomir – skrzypce
2. Dudaronek Justyna Maria – fortepian
3. Chmielewski Krzysztof – akordeon
4. Jarnutowski Maciej – klarnet
5. Klimaszewski Leszek – fortepian
6. Łukaszewicz Ewa – klarnet
7. Modzelewska Eliza Mariola – fortepian
8. Nierodzik Aneta – skrzypce
9. Panasewicz Tomasz – gitara
10. Zawistowski Grzegorz – fortepian


 

Rok szkolny 1991/92

1. Bańkowska Sylwia – akordeon
2. Barańska Anna – akordeon
3. Boguszewska Marta – skrzypce
4. Czajkowska Magdalena – fortepian
5. Czajkowski Marcin – fortepian
6. Dąbkowska Ewa – klarnet
7. Gawrychowski Daniel – akordeon
8. Gołaszewski Marek – fortepian
9. Grodzka Ewa – klarnet
10. Misztalewska Joanna – fortepian
11. Przeździecki Artur – fortepian
12. Saniewski Michał – klarnet
13. Sapińska Marta – skrzypce
14. Świerżewski Marcin – akordeon
15. Święcki Robert – gitara
16. Tarnowski Adam – akordeon


 

Rok szkolny 1990/91

1. Ambroziak Jerzy – akordeon
2. Bańkowski Grzegorz – akordeon
3. Bańkowski Krzysztof – klarnet
4. Bączyk Ewelina – fortepian
5. Bączyk Iwona – skrzypce
6. Borowska Katarzyna – skrzypce
7. Brysacz Paweł – fortepian
8. Brysacz Piotr – fortepian
9. Dąbrowska Elżbieta – skrzypce
10. Dłużniewski Jarosław – skrzypce
11. Jach Konrad – akordeon
12. Kołakowska Katarzyna – fortepian
13. Misztalewski Grzegorz – klarnet
14. Mrozicka Ewa – gitara
15. Rećko Sylwia – fortepian
16. Rzepnicki Marek – akordeon
17. Świderska Agnieszka Teresa – gitara
18. Świerżewska Marzena – fortepian


 

Rok szkolny 1989/90

1. Ambroziak Marek – akordeon
2. Andruszkiewicz Paweł – fortepian
3. Gołaszewska Joanna – fortepian
4. Kaczyńska Aldona – fortepian
5. Kozak Artur – akordeon
6. Muraczewski Jacek – klarnet
7. Rokicka Anna – fortepian
8. Rokicki Krzysztof – fortepian
9. Sasinowska Hanna – fortepian
10. Sasinowska Marta – fortepian


 

Rok szkolny 1988/89

1. Andruszkiewicz Marta – fortepian
2. Bagińska Joanna – fortepian
3. Boćkowska Dorota – fortepian
4. Czajkowski Radosław – klarnet
5. Dudek Edyta – fortepian
6. Gawkowski Piotr – gitara
7. Gontarski Sławomir – akordeon
8. Janiszewska Anna – skrzypce
9. Janiszewska Małgorzata – skrzypce
10. Krzyżanowska Edyta – gitara
11. Nowosad Katarzyna – fortepian
12. Prusiński Mariusz – akordeon
13. Równa Aneta – skrzypce
14. Śledziewski Sławomir – fortepian
15. Zaręba Marzena – fortepian
16. Zawistowski Piotr – akordeon


 

Absolwenci Filii Szkoły Muzycznej

Rok szkolny 1987/88

1.Bielicka Agnieszka – fortepian
2.Jacak Andrzej – akordeon
3.Krzyżanowska Wioletta – akordeon
4.Ożarowski Mariusz – akordeon
5.Saniewski Michał – fortepian
6.Tyborowski Jarosław – akordeon


 

Rok szkolny 1986/87

1.Całko Ewa – fortepian
2.Dąbrowska Katarzyna – gitara
3.Gers Mirosław – fortepian
4.Korpacz Aldona – fortepian
5.Korpacz Mariusz – akordeon
6.Krajewski Dawid Piotr – fortepian
7.Michalska Ewa – gitara
8.Saniewski Grzegorz – fortepian
9.Sarnacka Eliza – fortepian
10.Święcki Adam – akordeon
11.Żywalewska Aneta – fortepian


 

Rok szkolny 1985/86

1.Bączyk Waldemar – akordeon
2.Muraczewska Agnieszka – akordeon
3.Saniewska Edyta – fortepian
4.Sawicka Edyta – fortepian
5.Szumowska Magdalena – fortepian


 

Rok szkolny 1984/85

1.Chojnowski Cezary – akordeon
2.Czartoryski Sebastian – fortepian
3.Kowalewski Adam – akordeon
4.Szumowska Roksana – fortepian
5.Wróblewska Sylwia – fortepian


 

Rok szkolny 1983/84

1. Boguski Zbigniew – akordeon
2. Chrostowska Alina – akordeon
3. Pisińska Barbara – fortepian
4. Piwowarczyk Wioletta – fortepian
5. Rutkowski Krzysztof – akordeon
6. Stefanowski Tomasz – fortepian


 

Administrator strony Adam Januszkiewicz

© 2015 Arcynet.pl