KONCERTY SZKOLNE

 

Koncert dyplomantów-absolwentów – Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016
Uczniowie po raz ostatni zaprezentowali swoje umiejętności w murach naszej szkoły jako uczniowie PSM I stopnia im. Witolda Lutosławskiego

 

„Muzyk Pierwsza Klasa” z okazja Dnia Dziecka - 1. 06. 2016 r.
Koncert uczniów pierwszej klasy cyklu sześcioletniego i czteroletniego – Poważna sprawa:)

 

Dzień otwarty szkoły muzycznej.
16 maja w naszej szkole odbył się koncert dla kandydatów na przyszłych uczniów. Koncert odbył się w związku z prowadzonymi zapisami uzdolnionych muzycznie dzieci i młodzieży na kolejny rok szkolny.

 

Koncert z okazji obchodów rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3-go maja.
Jak co roku  w okresie Święta Narodowego uchwalenia Konstytucji 3 Maja nasi uczniowie przygotowali niezwykle bogaty, patriotyczny program.

 

Koncert naszej absolwentki Natalii Werpachowskiej w „Cafe Muza”
18 marca w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się pierwszy w tym roku koncert z cyklu „W krainie muzyki klasycznej”. W koncercie pt. „Skrzypcowe Inspiracje” wystąpili: Natalia Werpachowska – skrzypce oraz Adam Januszkiewicz – akompaniator.

 

 

„Wirtuozowskie przedwiośnie w naszej szkole”
10 marca w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Zambrowie odbył się koncert pt. „Wirtuozowskie przedwiośnie”. Na scenie wystąpiły Anna Wróbel oraz Małgorzata Marczyk

 

Zaproszenie na Recital Chopinowski w wykonaniu młodego pianisty Cezarego Karwowskiego – 24 lutego 2016r.
Cezary Karwowski zagościł w murach Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Zambrowie. Młody pianista wykonał solowy koncert znanych utworów Fryderyka Chopina.

 

Koncert Noworoczny w wykonaniu uczniów naszej szkoły.
8 stycznia 2016 roku, na sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. W. Lutosławskiego w Zambrowie odbył się Koncert Noworoczny.

 

 

V Międzynarodowy Konkurs Fortepianowy im. Witolda Lutosławskiego
W dniach 25 – 27 listopada 2015 r. w  Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Witolda Lutosławskiego w Zambrowie odbył się V Międzynarodowy Konkurs Fortepianowy im. Witolda Lutosławskiego.


 

Patriotyczny Koncert słowno-muzyczny
10.11.2015r. jak co roku nasza szkoła zainaugurowała miejskie uroczystości patriotyczne związane z 97 Rocznicą Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zainaugurowała tak jak na szkołę muzyczną przystało – czyli koncertem.


 

Koncert z okazji obchodów rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3-go maja
30.04.2015r Obchody uchwalenia Konstytucji 3 Maja rozpoczęli uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Zambrowie oraz Miejskiego Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Zambrowie


 

Koncert Noworoczny w PSM I st. 
Uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej zaprezentowali świąteczny repertuar podczas noworocznego koncertu.


 

Niezwykły Koncert z Waldemarem Malickim
25. marca w Sali Koncertowej nasi uczniowie mieli okazję wystąpić na jednej scenie ze znanym pianistą Waldemarem Malickim, który im akompaniował w szczególny i wyjątkowy sposób :)


Uroczysty jubileusz 25-lecia Państwowej Szkoły Muzycznej w Zambrowie.
Z udziałem zaproszonych gości oraz byłych i obecnych nauczycieli i uczniów Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Zambrowie świętowała 25-lecie swego istnienia.

Obejrzyj Uroczystość 25-lecia działalności Państwowej Szkoły Muzycznej im. Witolda Lutosławskiego w Zambrowie
Obejrzyj Koncert Jubileuszowy z okazji 25-lecia działalności PSM w Zambrowie

Administrator strony : Adam Januszkiewicz

© 2015 Arcynet.pl